PRODUKCJA KOMPONENTÓW MEBLI

Ul. Północna 6,
21-500 Biała Podlaska

Produkcja

Firma RTI-PLAST powstała w 2014 roku.

Od tego czasu staliśmy się jednym z wiodących przedsiębiorstw do produkujących wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, mechanizmów meblowych, łóżek i innych wyrobów metalowych. Produkujemy nie tylko standardowe komponenty do mebli, ale także elementy na zamówienie klienta według jego rysunków i próbek.

Od 2016 r. Sprzedaż produktów na rynek europejski realizowana jest przez partnera biznesowego- firmę ANWIKO.

Produkcja odlewów


W naszej odlewni o powierzchni wynosi 2000 m2., produkujemy elementy i okucia meblowe. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów meblowych.

Produkujemy w możliwie najkrótszym czasie:

 • złączki,
 • wsporniki,
 • zaślepki do rur

Firma RTI-PLAST stale modernizuje swój park maszynowy. Innowacyjność produkcji stawia naszą firmę w szeregu liderów naszej branży i pozwala oszczędzać pieniądze naszym klientom.

Możemy wykonać akcesoria plastikowe zgodnie z rysunkami klienta. Nasz własny dział projektowy zajmuje się rozszerzaniem asortymentu. Mistrzowie firmy produkcyjnej RTI - PLAST łatwo optymalizują i konstruktywnie ulepszają produkty naszych klientów.

Nasi klienci otrzymują różnorodne rozwiązania w każdym kolorze, rozmiarze i różnych modyfikacjach produktu. W ciągu jednego roku wysyłamy ponad 70 milionów detali.

Wybierzemy najbardziej ekonomiczną opcję dostawy dla Ciebie.

Komponenty z tworzyw sztucznych do mebli - każda ilość do zamówienia w przystępnej cenie.

Produkcja detali metalowych

Obróbka metali firmy RTI - PLAST to dobrze znana i nowoczesna produkcja. Posiadamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Z tego powodu zapewniamy wysokiej jakości usługi!
Rodzaje wykonywanych prac:

 • prace spawalnicze
 • malowanie proszkowe
 • frezowanie i toczenie
 • cięcie plazmowe, wodne i laserowe
 • tłoczenie części

Nasz Zakład produkuje metalowe detalowe wysokiej jakości w krótkim czasie. Innowacyjna produkcja pozwala na oferowanie naszym klientom bardzo korzystną cenę na nasze produkty. Terminy zamówień są zawsze przestrzegane. Nasz Zakład produkuje mechanizmy transformacyjne, mechanizmy podnoszące i podnośniki gazowe, które w pełni spełniają europejskie normy jakości. Na wszystkich etapach produkcji przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości. Szeroka gama produkowanych produktów pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla wszystkich uczestników rynku.

Produkcja

Pokażwszystkieprodukty

Naszezalety
 • PRODUKCJA WŁASNA

  Produkcja technologiczna.
  Wykwalifikowani specjaliści.
  Możliwość wykonania niestandardowych produktów według rysunków w najkrótszym czasie.

 • OPTYMALNE CENY

  jako producent możemy zaoferować naprawdę niskie ceny i elastyczne warunki

 • GWARANCJA JAKOŚCI

  Tylko jakość certyfikowanychokresów gwarancji na produkty

 
Powered by embedgooglemaps EN & i amsterdamcard it